Profil na: znanylekarz.pl

lek. med. Dorota Kozłowska

Dermatolog

Lekarz medycyny. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, który ukończyła w 2011 roku. Jesienią 2020 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Zawodowo jest związana z Kliniką Dermatologii i Wenerologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku pełniąc funkcję starszego asystenta. Prowadzi leczenie pacjentów w Oddziale i Przyklinicznej Poradni Dermatologicznej.

Ponadto jest zatrudniona na Uniwersytecie Medycznym na stanowisku asystenta dydaktycznego prowadząc zajęcia w dziedzinie dermatologii i wenerologii ze studentami Wydziału Lekarskiego, Lekarsko-Dentystycznego oraz anglojęzycznymi English Division.

Jest autorką i współautorką artykułów naukowych publikowanych w renomowanych czasopismach polskich i zagranicznych.

Prywatnie stale podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

W codziennej praktyce lekarskiej zajmuje się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci zarówno dorosłych, jak i dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem łuszczycy, chorób alergicznych, trądziku. Wykonuje badanie dermoskopowe, drobne zabiegi dermatochirurgiczne, w tym kriochirurgiczne usuwanie zmian skórnych.

Przyjmuje pacjentów polsko- i anglojęzycznych.Łomża - Centrum Medyczne InnoMED, Zespół Centrum Medycznego InnoMED zaprasza do Łomży, Zespół Łomżyńskie Centrum Medyczne InnoMED
chirurg, chirurg onkolog, neurolog, radiolog, ortopeda, rehabilitacja, rehabilitacja dzieci, logopeda, neurologopeda, alergolog,
chirurgia Łomża, onkologia, neurologia, radiologia, ortopedia, logopedia, neurologopedia, proktolog, alergologia Łomża