Warsztaty - Plecak a zdrowy kręgosłup mojego dziecka

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok szkolny, a wraz z nim wielu z Was, drodzy Rodzice staje przed dylematem wyboru odpowiedniego plecaka dla Waszego dziecka. Podjęcia decyzji z pewnością nie ułatwia bogaty asortyment sklepów, które często oferują artykuły przepełnione gamą różnorodnych wzorów i kolorów, by zaspokoić wymagania estetyczne każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Niestety nie zawsze produkt o wysokich walorach estetycznych jest równie wysoce funkcjonalny.

Czym zatem kierować się przy wyborze plecaka/tornistra? Na co zwrócić szczególną uwagę? Jak wybrać plecak, który będzie odpowiedni dla mojego dziecka?

Wychodząc naprzeciw Waszym dylematom w dniu 24.08.2019r. Centrum Medyczne InnoMED przeprowadzi Akcję „Plecaki”, podczas której dowiedzie się Państwo w jaki sposób dobrać indywidualnie dopasowany do potrzeb Waszego dziecka plecak.

Osoby, które już zakupiły plecaki swoim pociechom będą mogły skorzystać z indywidualnej konsultacji z fizjoterapeutką, która pomoże odpowiednio dostosować plecak do dziecka.

Ponadto podczas spotkania będzie możliwość konsultacji dzieci pod kątem wad postawy.

Ramowy program warsztatów:

  • 10:00 – 10:15 Zebranie się uczestników i zajęcie miejsc.
  • 10:15 – 12:00 Wykład:
    • Plecakowo-tornistrowe dylematy, czyli od czego zacząć dobór odpowiedniego plecaka.
    • Druga strona medalu, czyli wady postawy i ich konsekwencje w przyszłości.
    • Aktywność ruchowa kluczem do zdrowia Twojego dziecka.
  • 12:15 – 14:00 Konsultacje fizjoterapeutyczne indywidualne.

Udział w części wykładowej jak i konsultacje są przeprowadzane BEZPŁATNIE!

Ze względów organizacyjnych wymagane jest wcześniejsze umówienie na KONSULTACJE INDYWIDUALNE pod nr tel. ☎ 577 491 000


Łomża - Centrum Medyczne InnoMED, Zespół Centrum Medycznego InnoMED zaprasza do Łomży, Zespół Łomżyńskie Centrum Medyczne InnoMED
chirurg, onkolog, neurolog, radiolog, ortopeda, rehabilitacja, logopeda, neurologopeda, alergolog, fizjoterapeuta,
chirurgia Łomża, onkologia, neurologia, radiologia, ortopedia, logopedia, neurologopedia, fizjoterapia, proktolog, alergologia Łomża, rehabilitant